Halloween Hry

Tyto halloweenské hry vám pomohou vstoupit do prázdninového ducha tím, že vám dají příležitost pobavit se svými oblíbenými kreslenými postavičkami na světě.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Girly Halloween Style
Girly Halloween StyleGirly Halloween Style
Chibi Sup Color
Chibi Sup ColorChibi Sup Color
Princess Halloween Makeup Halffaces Tutorial
Princess Halloween Makeup Halffaces TutorialPrincess Halloween Makeup Halffaces Tutorial

Halloween Hry

Tyto halloweenské hry vám pomohou vstoupit do prázdninového ducha tím, že vám dají příležitost pobavit se svými oblíbenými kreslenými postavičkami na světě. Spolu s Frankie Steinovou, panenkou s monstry nebo oblíbenými princeznami Disney, mají vášnivé dívky módních návrhářů příležitost vykreslit svůj talent a vybrat si správné oblečení na halloweenskou párty nebo na maskovaný ples, na který jste zváni, abyste se pobavili, připravit zombie masové kuličky nebo speciální dort pro tuto speciální oslavu.

Nyní je čas objevit halloweenské hry a otestovat své dovednosti pro vášnivé hráče tím, že všem prokážete, že jste nejrychlejší, pokud jde o nalezení správného páru, přípravu lahodných muffinů, řízení traktoru nebo boj s krvavými příšerami. Přečtěte si pokyny na začátku hry, použijte klávesy nebo myš na počítači a vstupte do ducha Halloweenu. Objevte, kdo vyhrává boj mezi zombie a křečky, ochutnávaný z dýňového koláče specifického pro tento svátek, účast na halloweenských nevěstových šatech a testování speciálního make-upu, aby vyděsil ostatní.