Imposter Battle Royale je střílečka, která kombinuje mechanismus porovnávání zbraní a hratelnost Battle Royale. Jsou battle royale hry a online střílečky vaše oblíbené žánry? Takže popadněte svou zbraň a bojujte v nejúžasnější hře Battle Royale podvodník!

Imposter Battle Royale je jedinečná multiplayerová střílečka založená na populárním Among Us, ve které jsou přestřelky a boje v reálném čase plynule sloučeny. Jste ochotni nasadit svůj život, abyste se ochránili a přitom nemilosrdně ničit své nebezpečné protivníky? Kombinujte zbraně, abyste vytvořili silnější zbraně, a použijte peníze na vylepšení své obrany.

Vyhněte se smrti z rukou ostrých pastí a zlých protivníků tím, že prozkoumáte každou oblast této nebezpečné vesmírné kolonie, a pokud chcete získat vítězství, snažte se udržovat svůj život nabitý. Pozorně sledujte mapu, pronásledujte své protivníky, braňte si záda a sbírejte zbraně, abyste se ubránili jakémukoli útoku. Tuto obtížnou cestu zvládne pouze někdo tak odvážný a energický jako vy.

Hvězdná loď cestovala do vzdálené galaxie Puda v roce 2221 našeho letopočtu. Zásoby vesmírné lodi byly po dlouhé a zdlouhavé plavbě vyčerpány. Nepokoje vypukly, když se všichni členové posádky snažili získat zdroje, a vy jste byli jednou z obětí. Jeden člen má pouze jeden cíl: odstranit všechny protivníky, mutanty, dokončit úkol a dosáhnout cíle.

V této hře je několik typů her, desítky zbraní a 15 hodnocení. Musíte také neustále syntetizovat pokročilé zbraně, zvyšovat své pozice a dokončit bojový triumf, abyste mohli ve hře postupovat. Stojí za zmínku, že odemknutí pokladu dronu vám může pomoci vyhrát hru!
Každá zbraň má své vlastní útočné vlastnosti a sadu dovedností, takže buďte připraveni experimentovat!

Veselé hraní!

Řízení

  • Pohyb: WASD
  • Vstup/vyzvednutí: E
  • Střelba: levé tlačítko myši
Imposter Battle Royale byl přidán v Among Us Hry.