Zombie hry

Přežijte vlny zombie a zachraňte lidstvo v těchto děsivých zombie hry! Nyní je čas otestovat své dovednosti pro vášnivé a zkušené hráče testováním vzrušujících stříleček, počínaje hledáním zombie, které útočí na lidi, bojováním po boku vašich oblíbených hrdinů nebo dokonce hraním ženských rolí v boji proti zombie.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
ReDEAD
ReDEADReDEAD
Counter Craft 3 Zombies
Counter Craft 3 ZombiesCounter Craft 3 Zombies
Smashy Duo
Smashy DuoSmashy Duo

Zombie hry

Přežijte vlny zombie a zachraňte lidstvo v těchto děsivých zombie hry! Nyní je čas otestovat své dovednosti pro vášnivé a zkušené hráče testováním vzrušujících stříleček, počínaje hledáním zombie, které útočí na lidi, bojováním po boku vašich oblíbených hrdinů nebo dokonce hraním ženských rolí v boji proti zombie. Naše hry jsou nabité akcemi, takže musíte vždy dávat pozor na bezprostřední útoky a náhlé nepřátelské pohyby.

Nyní máte šanci otestovat zombie hry, které vás dovedou k zdokonalení dovedností vášnivých hráčů a rozvoji rychlosti reakce, abyste nebyli překvapeni útokem nepřátel. Vyberte si z naší působivé nabídky jakoukoli hru, kterou chcete, a vyzvěte své přátele do soutěže o získání šampiona. Pečlivě si přečtěte pokyny na začátku hry, připravte si prsty buď na myši, nebo na klávesách a začněte rychlostí virtuálního virtuálního dobrodružství. Nyní máte šanci bránit postavy v každé hře před útokem zombie, ale také získat body za otevření každé úrovně a stát se mistry této kategorie.