×
12
Stick clash Online
Friv
Stick clash Online
Noob vs Zombie 2Noob vs Zombie 2Cartoon Hot Racer 3DCartoon Hot Racer 3DWars Tanks 2022Wars Tanks 2022Kick the BuddyKick the BuddyDEEEER SimulatorDEEEER SimulatorAmbulance Rescue Game Ambulance helicopterAmbulance Rescue Game Ambulance helicopterXtreme Racing Car CrashXtreme Racing Car CrashAirport ManagerAirport ManagerArmed ForcesArmed ForcesRed Impostor vs. CrewRed Impostor vs. CrewCar Eats Car: Sea AdventureCar Eats Car: Sea AdventureBrutal ZombiesBrutal ZombiesMad City MatrixMad City MatrixWho wants to be a MillionaireWho wants to be a MillionaireRace To SkyRace To SkyGrand Zombie SwarmGrand Zombie SwarmTemple MazeTemple MazeCartoon ClashCartoon ClashSmile RushSmile RushDead Paradise: Race ShooterDead Paradise: Race Shooter FNF: Mid-Fight Masses Thicc Sarvente + Reanimated Ruv FNF: Mid-Fight Masses Thicc Sarvente + Reanimated RuvOffice FeverOffice FeverSky City RidersSky City RidersDestiny RunDestiny RunRussian Battle RoyaleRussian Battle RoyaleLike A KingLike A KingToca Life AdventureToca Life AdventureGoof RunnerGoof RunnerAlpha GunsAlpha GunsMine Clone 4Mine Clone 4Noob vs Zombie 2Noob vs Zombie 2Cartoon Hot Racer 3DCartoon Hot Racer 3DWars Tanks 2022Wars Tanks 2022Kick the BuddyKick the BuddyDEEEER SimulatorDEEEER SimulatorAmbulance Rescue Game Ambulance helicopterAmbulance Rescue Game Ambulance helicopterXtreme Racing Car CrashXtreme Racing Car CrashAirport ManagerAirport ManagerArmed ForcesArmed ForcesRed Impostor vs. CrewRed Impostor vs. CrewCar Eats Car: Sea AdventureCar Eats Car: Sea AdventureBrutal ZombiesBrutal ZombiesMad City MatrixMad City MatrixWho wants to be a MillionaireWho wants to be a MillionaireRace To SkyRace To SkyGrand Zombie SwarmGrand Zombie SwarmTemple MazeTemple MazeCartoon ClashCartoon ClashSmile RushSmile RushDead Paradise: Race ShooterDead Paradise: Race Shooter FNF: Mid-Fight Masses Thicc Sarvente + Reanimated Ruv FNF: Mid-Fight Masses Thicc Sarvente + Reanimated RuvOffice FeverOffice FeverSky City RidersSky City RidersDestiny RunDestiny RunRussian Battle RoyaleRussian Battle RoyaleLike A KingLike A KingToca Life AdventureToca Life AdventureGoof RunnerGoof RunnerAlpha GunsAlpha GunsMine Clone 4Mine Clone 4Dino Monster CityDino Monster CityMarvelous Hot WheelsMarvelous Hot WheelsOnet ConnectOnet ConnectSky Train Simulator : Elevated Train DrivingSky Train Simulator : Elevated Train DrivingGloom: GargoyleGloom: GargoyleRobot Ring Fighting Robot Ring Fighting Crazy Pig SimulatorCrazy Pig SimulatorPirate DefensePirate DefenseCar Stunt ChallengeCar Stunt ChallengeFriday Night Funkin: B-Side RemixesFriday Night Funkin: B-Side RemixesMario FPSMario FPSZombiecraftZombiecraftStone Miner 3DStone Miner 3DMoto XM Pool PartyMoto XM Pool PartyCombat Rescue OfficerCombat Rescue OfficerThor Boss BattlesThor Boss BattlesStair Race 3DStair Race 3DMine TapMine TapHighway Bus Driver SimulatorHighway Bus Driver SimulatorCastle Monster html5Castle Monster html5

Bitva začíná v zemi nepřítele s armádou Stick pod vaším velením ve hře Stick Clash Online. V této bitvě platí určitá pravidla. První pravidlo je, že byste měli zaútočit na armádu, která má nižší bod než vy. Pokud dokážete porazit nepřátelskou jednotku, která má méně bodů než vy, přidáte bod na svůj slot, ale pokud zaútočíte na armádu, která má více bodů než vy, prohrajete bitvu a ztratíte všechny své jednotky. Vaším cílem je zničit bosse na každé úrovni. Po každé bitvě vy a vaše armáda získáte nějaké odměny a tyto odměny vám umožní koupit si nové typy válečníků. Pojďme!

Jak hrát?
Ve hře se musíte zúčastnit velkého množství úrovní, které si pro vás připravily bitvu s různými nepřáteli. Jak armáda Stickmanů, tak jejich protivníci se objeví v různých částech herního pole. Všechny ostrovy, na kterých budou všichni účastníci bitvy, jsou propojeny cestami. Na těchto cestách se Stickmen může dostat do blízkosti nepřátel, aby je mohl zapojit do bitvy. Nutno podotknout, že jak samotní Stickmeni, tak jejich protivníci mají různé přednosti. Je označeno číslem napsaným nad každým účastníkem bitvy nebo jeho skupinou. Stickmen ničí jednoho nebo druhého protivníka a přebírá jejich sílu. Přidává se spolu s vlastní silou. Je třeba mít na paměti, že pokud je síla Stickmenů menší než síla nepřítele, na kterého je nasměrujete pomocí myši, pak prohrají bitvu. Proto byste měli správně vypočítat pořadí bitev v každém kole.

Stick clash Online byl přidán v Friv Hry.
Dětské hryDětské
Strategické HryStrategické
Monster hryMonster
Bojové hryBojové
Hry Pro Dívky Pro Dívky
Dobrodružné hryDobrodružné
Bojové HryBojové
Únikové hryÚnikové
GTA HryGTA
Kizi HryKizi
Friday Night Funkin | FNF HryFriday Night Funkin | FNF
Parkour hryParkour
Hry Roblox Roblox