Taming io je super cool pokračování Moomoo io s vlastními jedinečnými funkcemi. Pořiďte si mazlíčky, sbírejte suroviny, navazujte přátele a bavte se.
Taming io je stylizovaná hra io, kde na vás mohou divoká zvířata zaútočit nebo být domácími zvířaty, která vám pomáhají a chrání vás.

Jak hrát
Nejprve musíte nasbírat suroviny, 1 na zásah. Nejlepší způsob, jak shromáždit, je zasáhnout 2 stromy/doly atd. najednou, jemné dvojče a vydělat 2 předměty za kliknutí. Jakmile se dostanete o úroveň výš, musíte odemknout nové předměty: zbraně, budovy atd. Nejdůležitější budovou je Větrný mlýn, jednoduše vám získává body navíc.

Z divokého zvířete můžete udělat svého přítele. Najděte spící na mapě, přibližte se a podržte akční tlačítko. Pokud srdce nepraská, máte nového mazlíčka! Upozorňujeme, že jsou povolena maximálně 3 domácí zvířata. V levém horním rohu Taming io si můžete vybrat styl chování mazlíčků.

Zničte truhly, získejte zlatá jablka a přizpůsobte si svou postavu. Jablka jsou k dispozici také prostřednictvím obchodu ve hře.

Udělejte si spojence

V této io hře jsou samozřejmě další hráči. Hraní na vlastní pěst je zábavné, ale spíše riskantní. Proti týmu vždycky selžete. Vytvářejte tedy spojence, budujte a jednejte společně. Přiveďte přátele ke společné hře.
Čím více bodů v Taming io získáte, tím lépe. 
Pokuste se dostat na vrchol žebříčku. 

Řízení:

  • WASD se pohnout
  • Klikněte pro akce
  • Číselné klávesy pro přepínání mezi položkami
Taming.io byl přidán v .IO Hry.