Legrační červi jsou zpět v podnikání! Mohli jste je potkat ve hrách „Slitherio“, „Wormate“ a „Wormaxio“. Tihle kluci vědí hodně o zábavě a dokážou mezi sebou bojovat. Chcete se ponořit do závratného víru dobrodružství a stát se šampionem nové io hry? Pak vítejte na lovu červů! "Worm Hunt.io" je barevná hra pro více hráčů, kde můžete soutěžit s hráči z celého světa. A to vše v reálném čase!

Chcete-li zahájit bitvu, musíte si vybrat jeden ze tří režimů: časovka, nekonečný režim a rubínová horečka. V režimu Time Attack se bude hra hrát ve stylu battle royale. Musíte zničit maximální počet nepřátelských hadů a získat velkou hmotnost. Pospěšte si, protože území arény se zúží a vyhraje ten, kdo přežije jako poslední.

V nekonečném režimu budou hráči bojovat na život a na smrt. Zpočátku bude váš had malý a hbitý. Ale jak budete jíst sladkosti, vaše kouzlo poroste a stane se velkým a dlouhým. Mějte oči na stopkách a dávejte si pozor na nepřátele. Protivníci se pokusí dítě podřezat nebo nalákat do pasti. Nevzdávejte se a vyřaďte více soupeřů. Ve třetím režimu budou hráči bojovat o vzácné rubíny. Pokuste se nasbírat co nejvíce kamenů a dostat se na vrchol žebříčku.

Worm Hunt.io byl přidán v .IO Hry.