Hororové hry

Chcete otestovat něco, co zahrnuje apokalypsu nebo konec světa? Vyzkoušejte hororové hry, pokud máte odvahu dostat se do ošklivého, ale vzrušujícího světa a naučit se, jak se zbavit zombie nebo těch, kteří chtějí vaše zlo.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Ghost Escape 3D
Ghost Escape 3DGhost Escape 3D
Noob Mommy Escape Parkour
Noob Mommy Escape ParkourNoob Mommy Escape Parkour
No One Escape
No One EscapeNo One Escape

Hororové hry

Chcete otestovat něco, co zahrnuje apokalypsu nebo konec světa? Vyzkoušejte hororové hry, pokud máte odvahu dostat se do ošklivého, ale vzrušujícího světa a naučit se, jak se zbavit zombie nebo těch, kteří chtějí vaše zlo. Pomozte Jackovi uniknout z pekla, hledejte úkryt před opuštěnou základnou na okraji města, utíkejte ze strašidelného domu zombie nebo z příšer, které vás sledují. Máte stále odvahu? Poté otestujte zbytek strašlivých her pro velmi odvážné děti.

Hororové hry jsou skvělé pro ty, kteří jsou odvážní nebo chtějí vyzkoušet svou odvahu. Ujistěte se, že objevujete svoji vnitřní sílu překonávat překážky pomocí klávesnice nebo myši, abyste se vyhnuli těžkým situacím. Hledejte únikové cesty z teroristické místnosti pomocí indikací na obrazovce. Utekněte z maskovaných zabijáků a schovejte se na bezpečném místě. Použijte svou logiku, abyste se dostali z těchto situací a překonali překážky. Naše postavy jsou děsivé a vy se musíte vypořádat pouze s nimi. Máte odvahu? Ukažte to a vyzvěte své přátele, aby to udělali! Jedině tak zjistíte, kdo je nejvíce!