Šmoulové hry

Vstupte do pohádkového světa v těchto šmoulích hrách.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
The Smurfs Skate Rush
The Smurfs Skate RushThe Smurfs Skate Rush
Hry Kreslené hry Šmoulové hry

Šmoulové hry

Vstupte do pohádkového světa v těchto šmoulích hrách. Šmoulové jsou modrá a drobná stvoření, měřící na výšku asi tři jablka posazená přes sebe. Šmoulové žijí někde v lesích, ve svých domech ve tvaru hub a živí se „šmoulami“, ovocem se specifickým názvem, jakýmsi ostružinovým šmoulou.
V těchto šmoulích hrách uvidíme, stejně jako v karikaturách, jako všichni Šmoulové, na sobě bílé kalhoty a klobouky. Kromě Velkého trpaslíka, který má červený klobouk a je mu 542 let, všichni ostatní nosí bílé klobouky a je mu méně než 100 let.

Společnost klopýtnutí je téměř dokonalá. Existuje 101 šmoulů, všichni žijí ve stejné vesnici, každý z nich má jedinečné vlastnosti, ale také vady.
Daří se jim vycházet s obtížemi, užívat si života a cítit se dobře. Mají své příběhy a pravidla a jejich jediným velkým problémem v mírumilovné existenci je čaroděj Gargamel, který tráví dny snahou chytit, jíst nebo udělat cokoli, aby zničil Šmouly. Každý Šmoula má svůj vlastní charakter: jeden je sklenář, jeden je líný, druhý snílek a jeden je pelikán.

Baby-Smurf je ten, kdo otevřel kouzelný medailon z krku štěněte a stal se jeho skutečným pánem. Bebe-Smurf mu přinesl čápa a má zase magické síly.
Na počest milovníků modrých trpaslíků vznikly také tyto online hry, které si ke hraní zveme.