Vlakové hry

Vždy jste chtěli být mechanikem lokomotivy? Nyní máte šanci otestovat vlakové hry a stát se hrdinou tím, že zachráníte lidi tím, že budete vlaky pohybovat samostatně, abyste zabránili blokování přístupových cest změnou sebe sama a odkloněním trasy vlaku plné rychlosti.

Subway Surfers Las Vegas
Subway Surfers Las VegasSubway Surfers Las Vegas

Vlakové hry

Vždy jste chtěli být mechanikem lokomotivy? Nyní máte šanci otestovat vlakové hry a stát se hrdinou tím, že zachráníte lidi tím, že budete vlaky pohybovat samostatně, abyste zabránili blokování přístupových cest změnou sebe sama a odkloněním trasy vlaku plné rychlosti. Chlapci nadšení pro cokoli spojené s vlaky mají nyní příležitost zahájit testování extrémně zábavných her, které těží ze skvělé grafiky. Myš nebo klávesnice je jediná, kterou potřebujete, abyste rozvíjeli svou obratnost a stali se odborníky na manipulaci s vlaky, ovládání chůze těchto koulí a rozptylování vás spolu s virtuálními postavami nabízenými našimi hrami.

Vlakové hry jsou vám k dispozici, abyste si odpočinuli a požehnali vás, aby vás sváděli zkoušet nové věci, abyste vytvořili sami sebe nebo mosty s časem, aby jakýkoli vlak mohl bezpečně obíhat. Nyní můžete cestovat autem nebo zaměstnanci bez placení lístků, protože jste v lokomotivě a řídíte všechno. Můžete se také naučit udržovat pareniště čisté a opravit vlak, aby mohl zahájit závod.