Vlakové hry

Vždy jste chtěli být mechanikem lokomotivy? Nyní máte šanci otestovat vlakové hry a stát se hrdinou tím, že zachráníte lidi tím, že budete vlaky pohybovat samostatně, abyste zabránili blokování přístupových cest změnou sebe sama a odkloněním trasy vlaku plné rychlosti.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Subway Surfers Las Vegas
Subway Surfers Las VegasSubway Surfers Las Vegas

Vlakové hry

Vždy jste chtěli být mechanikem lokomotivy? Nyní máte šanci otestovat vlakové hry a stát se hrdinou tím, že zachráníte lidi tím, že budete vlaky pohybovat samostatně, abyste zabránili blokování přístupových cest změnou sebe sama a odkloněním trasy vlaku plné rychlosti. Chlapci nadšení pro cokoli spojené s vlaky mají nyní příležitost zahájit testování extrémně zábavných her, které těží ze skvělé grafiky. Myš nebo klávesnice je jediná, kterou potřebujete, abyste rozvíjeli svou obratnost a stali se odborníky na manipulaci s vlaky, ovládání chůze těchto koulí a rozptylování vás spolu s virtuálními postavami nabízenými našimi hrami.

Vlakové hry jsou vám k dispozici, abyste si odpočinuli a požehnali vás, aby vás sváděli zkoušet nové věci, abyste vytvořili sami sebe nebo mosty s časem, aby jakýkoli vlak mohl bezpečně obíhat. Nyní můžete cestovat autem nebo zaměstnanci bez placení lístků, protože jste v lokomotivě a řídíte všechno. Můžete se také naučit udržovat pareniště čisté a opravit vlak, aby mohl zahájit závod.