Braains-io je týmová io hra, kde jste buď na straně zombie, nebo na straně člověka.
Kterou stranu si vyberete v Braains io? Braains.io je úžasná hra o přežití pro více hráčů – začínáte jako člověk, ale pokud chcete, můžete se okamžitě proměnit v zombie a pokusit se proměnit v zombie i ostatní hráče.
Jak jste možná uhodli z názvu Braains je hra o přežití zombie a spousta zábavy! Každý server může mít až 50 hráčů, 1 začíná jako zombie a jeho cílem je šířit infekce označováním lidí. Lidský cíl samozřejmě musí přežít celou dobu trvání zápasu, aniž by byl označen, je těžké je uběhnout, takže se doporučuje zabarikádovat se někde v bezpečí s ostatními hráči.

JAK HRÁT
Braains je úžasná io verze zombie tagu, pokud začínáte jako zombie, vaším cílem je označit lidi a proměnit je v zombie, abyste v tom nebyli sami. Jakmile nakazíte ostatní, budou vám pomáhat při honbě za infikováním všech lidí. Na mapě je několik budov se vchody a troskami, kterými lze tyto vchody zablokovat, mějte to na paměti a snažte se náhodně nezatratit své spoluhráče, kteří bezpečně sedí v domech s barikádami, protože nebudou příliš šťastní. Abyste byli v této hře úspěšní, týmová práce je nutností, pokud máte více lidí, kteří spolupracují a blokují vchod, máte mnohem větší šanci na přežití, takže na to myslete!

OVLÁDÁNÍ
Vzhledem k tomu, že Braains.io je velká hra se štítky, nejsou potřeba žádné útoky ani žádné fantazijní vylepšení, vaše postava se ovládá pomocí kláves WASD a k označení lidí do nich jednoduše vejdete.

Braains.io byl přidán v .IO Hry.
×