Gulper.io je vzrušující hra pro více hráčů, která vás vrhne do arény neustále rostoucích hadů. Díky své přímočaré mechanice a ostré grafice je navržena tak, aby vás udržela v záběru na celé hodiny. V této hře vedete malého hada přes rozlehlé pole a hltáte zářící koule, které způsobí, že váš had naroste delší a silnější. Tento růst nejen zvyšuje vaši přítomnost na hřišti, ale také zvyšuje vaše šance ovládnout hru.

Samotná velikost však vítězství nezajistí; strategická hra je zásadní. Použijte svou délku k blokování a přechytrávání ostatních hráčů a donutíte je ke smrtelným střetům s vaším hadem. Každé úspěšné odstranění vám umožní spotřebovat zbytky vašich protivníků a dále zvýšit vaši velikost a vyhlídky na přežití.

S tím, jak váš had roste, roste i vaše schopnost snáze chytit protivníky do pasti, ale dejte si pozor na šikovnější hráče, kteří by místo toho mohli chytit vás. Konečným cílem je přežít dostatečně dlouho na to, abyste obklíčili a přežili své protivníky, šplhejte po žebříčcích, abyste se stali nejdelším hadem v relaci.

Gulper.io nabízí směs neúnavné akce a strategické hloubky, která osloví jak nové hráče, tak ostřílené hráče. Jste připraveni spolknout koule, přerůst konkurenty a proklouznout si cestu k vítězství? Ponořte se do světa Gulper.io a snažte se stát jako poslední had.

Gulper io byl přidán v .IO Hry.
Controls
×