Last Mage Standing je fantastický rychlý akční RPG rváč. Zahrajte si battle royale, co-op tower defense a další herní módy. 

VYBAVTE SVÉ STRÁŽCE: Vyberte si desítky různých schopností, které použijete v bitvě, od tvorů přes magická kouzla až po zbraně a budovy. Vyberte si své schopnosti moudře, aby odpovídaly vašemu Guardianovi, vašemu hernímu stylu a hernímu režimu.

VLÁDNĚTE VÝBĚRKY: Získejte odměny jako hráč s nejvyšším hodnocením na žebříčcích. Konkurence je tvrdá, ale odměny jsou značné!

VYTVOŘTE ALIANCE: Vytvořte dlouhodobou alianci s ostatními hráči, bojujte spolu a získejte ještě více odměn.

SBÍREJTE A UPGRADETE: Hrajte za jednoho z více než tuctu strážců. Některé jsou známé: Čaroděj, Bojovník, Rogue a Lukostřelec, jiné jsou překvapivější: Falconer, Ledová princezna, Jedovatý stopař, Reaper a další. Každý Guardian má jedinečné útoky a schopnosti a lze jej vylepšit a vybavit úžasnými skiny.

Last Mage Standing nabízí různé režimy, které osloví všechny hráče:

Battle Royale (1-3 players) - PvP: Fight for survival in an epic last mage standing solo or multiplayer battle royale match. Collect magical abilities hidden in different environments in solo or teams against up to a hundred other players.
Tower Defense (1-4 players) - PvE: Team up with up to four players to defend the magical crystal against waves of oncoming enemies. Work together to build traps and automated defenses and ensure your victory!
Hold the Gold (1-2 players) - PvP: Grab the most gold in this fast paced mode. Expect quick reversals as you and your team fight to stay alive. If you are defeated, your gold is up for grabs. Stay on your toes and snatch victory from defeat!
 

How to play Last Mage Standing:

  • Move: WASD or Arrow keys
  • Shoot: Left mouse button
  • Dash: Pravé tlačítko myši nebo LShift
  • Přesuňte schopnosti, abyste je sebrali
  • Ovládání lze přizpůsobit v nastavení
Last Mage Standing byl přidán v .IO Hry.