Upíří hry

Naše kolekce upířích her bude k dispozici zdarma a objevovat nové způsoby, jak si užít hraní se svými přáteli a oblíbenými postavami z karikatur.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Vampire Princess First Date
Vampire Princess First DateVampire Princess First Date

Upíří hry

Naše kolekce upířích her bude k dispozici zdarma a objevovat nové způsoby, jak si užít hraní se svými přáteli a oblíbenými postavami z karikatur. Můžete doprovázet Garfielda při hledání jídla strašidelným hradem, upír si může zahrát volejbal nebo se zúčastnit soutěže o zdobení halloweenského dortu se sestrami United Ice, Annou a Elsou, a pak ozdobit dort panenky Monster High.

Dívčí vášeň pro módu nyní mohou objevovat upíří hry, které jim umožňují vybrat si ten správný outfit pro časy Bratzillazze Vampeliny, aby se z upíra z dítěte Elsa stala. Naše hry mají od začátku jasné pokyny, lze je snadno hrát podle pokynů krok za krokem. Stačí stisknout klávesy nebo kliknout na počítačovou myš a vydáte se do podmanivého dobrodružství s populárními postavami. Spolu s Vladem Tepesem se můžete zapojit do aféry s upíry, kteří se podle pokynů krok za krokem dostanou do hry kliknutím myši a pohybem a trénováním netopýra.