Catac.io - Vetřelci jsou všude, musíte je zabít svými noži. Vylepšete své nože a zbavte se všech vetřelců.

V Catac.io budete opět bojovat proti podvodníkům, ale tentokrát jde o kočičí souboj ve vesmíru! Vetřelci jsou všude, musíte je zabít svými noži, než bude příliš pozdě a zabijí vás! Jste připraveni na tento jedinečný boj? Hodně štěstí při přežití!

Kočky jsou nejroztomilejší zvířata, ale je tu něco, co musíte vědět! Pokud se naštvou, nikdo je nezastaví! Vetřelci se skrývají ve stínech; musíte je zabít svým nožem, než bude příliš pozdě a oni zabijí vás! Jste připraveni jim ukázat, kdo je nejmocnější kočka? Poté zadejte své jméno a kliknutím na tlačítko hrát spusťte hru. Jelikož se jedná o hru pro více hráčů, budete hrát proti ostatním hráčům z celého světa. Žebříček můžete sledovat z levé horní části obrazovky, ale raději mějte oči otevřené! Cílem je získat více bodů a zabití než vaši soupeři. Začněte hledat další oběť, jakmile vstoupíte do arény. Co musíte udělat, je přiblížit se k protivníkům a přitom držet nůž. Zemřou, pokud se dotknou vašeho nože. Mějte na paměti! Můžete také zemřít, pokud se dotknete jejich. Můžete spustit podržením levého tlačítka myši. Mějte na paměti, že výdrž není na začátku boje relativně vysoká. Proto byste měli věnovat pozornost ukazateli výdrže nad pruhem úrovně ve spodní části obrazovky. Abyste se dostali o úroveň výš, musíte zabít kočky. Vaše výdrž se zlepší, když dosáhnete vyšší úrovně. Hodně štěstí!

Chcete hrát více her, jako je tato? Pokud ano, přijměte různé výzvy v naší sbírce bezplatných a online her pro více hráčů.

Řízení

  • Tuto hru můžete hrát pomocí myši.

Funkce

  • Online hra pro více hráčů
  • Nové skiny, mazlíčci a klobouky ke koupi
  • Pěkná 2D grafika
  • Intuitivní ovládání

Vývojář

  • Grinding Games vyvinuli Catac.io

Datum vydání

  • 23. března 2021


 

Catac io byl přidán v .IO Hry.